طلق چراغ خودروهای وارداتی بنز ، bmw، هیوندا و کیا وشفاف سازی و رفع شکستگی روی طلق چراغ از دیگر خدمات لنز کاور ایزدی میباشد، درصورتی که طلق چراغ جلوی خودروی شما دچار زردی یا ترک و شکستگی شده پیشنهاد میکنیم قبل از خرید مواد شیمیایی و یا اسپری شفاف سازی چراغ و یا استفاده از پولیش رفع خط و خش طلق چراغ به این نکته توجه داشته باشید انجام این موارد ممکن است باعث بروز صدمات جبران ناپذیری به طلق چراغ خودروی شود و مجبور به تعویض طلق چراغ شوید.

طلق چراغ

برخی از مواد شفاف ساز طلق چراغ خودرو که در بازار موجود است اقدام به حذف لایه روی طلق میکند که پس از مدت کوتاهی به دلیل نشستن آلاینده ها موجود در هوا و یا بارش باران بر روی طلق چراغ به مرور زمان این کدری طلق چراغ دوباره باز میگردد، و یا پولیش رفع خط و خش طلق چراغ باعث از بین بردن سطح بیرونی طلق چراغ و موجب مات شدن طلق چراغ میشود. به دلیل میباشد که پیشنهاد میکنیم قبل از اقدام به خرید و استفاده از مواردی که ذکر شد برای انجام کارشناسی روی وضعیت طلق چراغ و در نهایت استفاده از دستگاه های تخصصی به مراکز خدمات ترمیم چراغ مراجعه نمایید.

شفاف سازی طلق چراغ

لنز کاور ایزدی با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا توانسته خدمات برتری را در زمینه شفاف سازی طلق چراغ و ترمیم چراغ جلو به مشتریان خود ارائه نماید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره رایگان ابتدا با ما ۰۹۱۲۱۹۷۳۲۶۰ تماس حاصل فرمایید.